1

Téma: Jaká sluchátka na běhání?

Zdravím všechny běžce a běžkyně,

rád bych pořídil nějaká sluchátka na běhání (klasické pecky vypadávají), můžete prosím někdo poradit, jaká jsou fajn?

Rád bych rozumný poměr cena/kvalita, ideálně tak do 1.000,- pokud je to vůbec možné smile

btw: Odpověď jsem samozřejmě nejprve hledal, ale nenašel, tak snad nezakládám stejné vlákno.

2

Re: Jaká sluchátka na běhání?

Zdravím také,

výborné zkušenosti mám s in-ear sluchátky Sennheiser CX 300-II Precision (cena teď bude kolem těch 1000 Kč). Nepadají, poslech je perfektní, ale u tohoto typu sluchátek (zvlášť při vyšší hlasitosti) téměř neslyšíte okolní zvuky, takže bych obecně běh se sluchátky nedoporučoval, navíc teď, když bývá poměrně brzo tma. Ale záleží na tom, kde běháte, určitě se dají využít i na normální poslech, do posilovny, atd...

3

Re: Jaká sluchátka na běhání?

Na ty jsem také koukal, četl chválu. Jen si moc nedokážu představit, že opravdu drží, když nemají žádnou "pojistku" (za ucho apod.), ale dobrá, budu věřit smile

Do fitka by se právě taky využily. Okolní zvuky jsou snad v pohodě, běhám stranou...

Děkuju moc za tip! Dalším se nebráním..., objednám až zítra smile

4

Re: Jaká sluchátka na běhání?

Podle mě jsou nejlepší takové ty sluchátka, co se vzadu za uchem uchytí. S normálníma do ucha to nejde, to jsem zkoučela a furt padaly, takže o ničem.

Jaké boty na běhání nosíte? Určitě nějakou speciální obuv, že?

5

Re: Jaká sluchátka na běhání?

Mám novou zkušenost se sluchátky, u těch předchozích jsem řešil, že vypadávala a ve městě jsem neslyšel okolní dopravu.

Vyměnil jsem pro běhání (na všechno ostatní) výborné PHILIPS SHE3680 za sluchátka Urbanears MEDIS.

Nevypadávají, jsou dostatečně u zvukovodu, aby byl zvuk nerušený okolím, takže hudba je dobře slyšet, ale zase nejsou na těsno, abych ve městě musel běhat jen s jednou peckou.

Kromě toho, že mají vtipně vymyšlené uchycení v boltci, tak dobře vypadají a barev mají na výběr až až.

Dobré video je třeba na
http://www.youtube.com/watch?v=Rrk6hUJXVSs

Třeba to pomůže někomu, kdo má stejný problém jako jsem měl já.

6

Re: Jaká sluchátka na běhání?

Já používám originál sluchátka Nokia s mobilem 3110c. Mám tam puštěný rádio a stanici Fajn radio. Doma poslouchám Free radio 107 FM z Brna, ale to v Jihlavě na mobil nechytnu. Sluchátka mi z uší nepadají a když tak hodně zřídka, stačí rukou poupravit a je to. Mobil mám i s klíčema od bytu v ledvince, která je umístěná na zádech.

7

Re: Jaká sluchátka na běhání?

Já jsem si koupila Sony a jsou super! Myslím, že o sluchátka ani nejde, spíše o MP4. Měla jsem obyčejnou, ale tu jsem si dala třeba do bundy pořád mi vypadávala. Teď jsem si koupila s páskem na ruku. Takže běhám a mp4 drží na ruce. Hned se běhá lépe.

Jak funguje bezbolestná liposukce? Především kavitace.

8

Re: Jaká sluchátka na běhání?

Já jsem si předevčírem právě kupoval sluchátka a říkal jsem prodavači, že chci nějaké průměrné do 500 Kč a nakonec mi doporučil za cca 200 Kč Genius GHP-220X a naprostá spokojenost.

Mám ráda pohodlné běhání a tak používám boty nike running. Nepohrdnu však ani elegancí v podobě batohů a tašek nike.

9 Naposledy upravil: Rapeman (10.05.2013 15:59)

Re: Jaká sluchátka na běhání?

Při běhání si pouštím do ucha rádio z mobilu. Mám dnes již starší Nokii 3110c s originál stereo sluchátky (pecky) HS 47 a nepadají. A pokud se to stane, třeba 1x za běh 10km, znovu nasadím. Stáli necelé 200 kč. Takže spokojenost.

10

Re: Jaká sluchátka na běhání?

Měl jsem pěnové Koss, takové ty co se nejdřív zmačkají a pak vám vyplní ucho. Nicméně to má hned několik nevýhod, úplné odstínění hluku z okolí, což není dvakrát dobré/bezpečné a pak mi to bylo i trochu během běhu nepříjemné, zvlášť když jsem se rozproudil. Pak mám klasické pecky a jedny špunty co byly v balení u telefonu a ty jsou OK. Pokud bych do toho investoval koupil bych si Seinheisery určené přímo pro běhání - dobrý gumový kabel v přímce s konektorem (Koss jsme odrovnal jejich zašmodrcháním) a taky jsou dělané aby poskytly dobrý hudební zážitek s přihlédnutím i na okolní ruch, jen ta cena...

11

Re: Jaká sluchátka na běhání?

Ahooj sportovci smile chtěla bych obnovit tuhle diskuzi. Nedoporučili byste nějaká bezdrátová sluchátka na běhání tak do 1500?

12

Re: Jaká sluchátka na běhání?

Tak nakonec jsem koupila sluchátka lamax beat prime. Kdyby někdo sháněl kvalitní bezdrátová sluchátka, tak tyhle jednoznačně doporučuju smile.