1

Téma: Od Mikyho

Zdravim všecky běžce.Tak já běhám cca od letošního dubna 2011.Je mi 42 le.Začínal jsem se třemi kilometry a dneska běhám tak dvakrát do týdne.Moje trasa je po asfaltu 15 km.Vážil jsem tak 87 kilo a teďka mám 81 kg.Cítím se dobře a žádnou spešl dietu nedržim.Jím všecko.Naopak jsem zjistil,že jim víc.Na večer se hlídám.Nejvíc snídaně a oběd.Po doběhnutí si hodim sprchu a pak si dám jednu Plzeň.Taky jsem hodně četl o zozvičování.Já se vůbec neprotahuju protože se venku stydim a připadám si jako blbec.Prostě klasika.Ujdu cca 200 m,nasadim  sluchátka a začínám běžet.Ze začátku mě bolely nohy a dneska v poho.Hlavně ,že kalhoty zapnu na poslední dírku a manželka říká,že je to na mě vidět.Sám to na sobě taky vidím.Kila se nějak zastavily,ale asi jsem spálil ty tuky a vytvořila se mi svalová hmota.Běh je pro mě nejlepší prevence na hubnutí.A s dietou jak už jsem zmínil to nedrtim.V září jsem si dal poprvé v životě běh na Milešovku.Celý předchozí život jsem nesportoval.Spíše hospoda a cigarety.Prostě jsem žil pohodlně a nezdravě.Dneska to pohodlí mám taky a ten běh mě baví a věřim a doufám,že mi prospívá.

2

Re: Od Mikyho

Tak to má být, na večer se hlídat,ale to je právě to, co mi nejde, já se vždycky na noc nacpu a je po dietě. Pak můžu cvičit do ůmoru, ale nijak valné výsledky to nemá.

Jaké boty na běhání nosíte? Určitě nějakou speciální obuv, že?

3

Boty si kupuji ve Sportisimu ve slevách.Loni NIKE běžecké za 1000 kč.Původně stály 2600 kč.Teďka mám za 899 kč  ADIDAS ze 1700 kč.Je fakt,že NIKE jsou asi na běhání lepší.Na botách se šetřit nemá,ale do začátku vám to bude stačit.Běhám poslední dobou o něco méně.Jak jsem již uvedl.Běhal jsem cca 15 - 16 km,ale byl jsem z toho dost unavenej,tak jsem to snížil asi na 10 - 12 km.Nic se nemá přehánět.Běhám jenom kvůli fizičce.Nadváhu nemám a tlustý(obézní) taky nejsem.Jen prostě udržovačka.Alespoň dvakrát do týdne si  prostě udělám čas a jdu  si zaběhat.Je to hlavně o vůli.Pak vám bude skvěle a budete se cítit  mnohem lépe.Výsledky se dostaví.

4

Mám stejný problém!! Večer je peklo, především lednička. Chodím běhat skoro každý den a stejně večer jím! Takže u mě výsledky jsou minimální, ale poslední dobou jsem začala chodit na kavitaci. Aspoň trochu hubnu. Chodím tam asi měsíc a zatím jdou výsledky vidět. Do toho ještě to běhání. Možná to pomůže i vám.

Vyzkoušejte kavitace Ostrava.

5

No já myslím, že s dietou to nikdy není potřeba nějak moc hrotit, pokud občas sportuješ :-). Ať už to běhání nebo jiný aktivní sport jako je volejbal, florbal, fotbal a podobné :-). Já občas běhám, ale především hrají tak 3x týdně volejbal a jsem zcela spokojen :-).

Hlavní je, že vždy vím kam odnést svůj kompl na servis pc. Znáte minipivovary? Já už ano!