1

Téma: TEPOVKA cirvit sports

Ahoj lidi,
s přítelkyní jsme si koupili do začátku tepovku cirvit sports. Já nemám jediný problém, vše je v pořádku a tep mi měří bez problémů. Zároveň to samé, nemůžu říct, že je u mé přítelkyně. Když je v klidu, hodinky tep měří bez problémů. Když začneme běhat, tak najednou jí ale tepové hodinky ukazují tep 150, 90, 80, 130, 30 a dělá to takhle extrémní skoky. Když jsem si nasadil tepovky já, vše měřilo v pořádku. Když tepové hodinky měla přítelkyně a ukazovali špatně, ověřil jsem si to ještě tak, že jsem tep přítelkyni změřil.

Vůbec netuším, proč takto zlobí při běhání. Přemýšlím jestli mám koupit přítelkyni sportovní podprsenku, protože zatím žádnou nemá a jestli otřesy při běhání nenarušují pás.

Máte někdo s něčím podobným zkušenosti, že by takto špatně a s extrémními rozdíly tepové hodinky měřily? Potom ale nechápu, proč když jsem je měl já, vše v pořádku a když ona měla moje, byl stejný problém, tzn hodinkami to být nemůže :-(

Hezký den
AHOJ

2

Re: TEPOVKA cirvit sports

A máte každý svůj vlastní sporttester nebo si ho střídáte ? Používáte sporttester oba,když jdete spolu běhat ? Tak mě napadlo,zda to není tím,že si sporttestery ruší signál, pokud tedy nejsou na rušení signálu odblovkované ? Zkusila bych sporttester použít ještě bez toho,abyste je měli oba, zkrátka zjistit zda to není rušením toho signálu. Jinak mě nic jiného nenapadá.