1

Téma: Jak zhubnout?

Ahoj, několik měsíců se snaží shodit pár kilo, ale bezvýsledně. Viděl jsem inzerát na Lipovon hubnutí. Ví někdo něco o něm?

2 Naposledy upravil: Valheru_KOKr (12.08.2013 15:24)

Re: Jak zhubnout?

Ahoj, nejsem  expert, ale co vše bylo za pokusy k zhubnutí?

Zkus to popsat, třeba najdeme kde je zakopaný pes.

3

Re: Jak zhubnout?

Já také zkoušela všechny možné diety, ale vždy to mělo stejný efekt - vše se vrátilo zpět a ještě něco navíc. Nakonec jsem se obrátila na http://fajnhubnuti.cz/krabickova-dieta-praha , kde vše konzultuji s odborníky a překvapivě hubnu. Je to tak 0,5-1 kg týdně, ale k tomu sportuji, takže se spaluje tuk a rostou svaly. Zatím mám dole 9 kg a pokračuji.

4

Re: Jak zhubnout?

Já toho vyzkoušela a nebýt manžela, který mě obdaroval koncem léta, tak teď nemám 11 kg dole big_smile Pořád se hýbu jak mám energie a navíc se mi srovnalo i zažívání ;-) http://www.benevita.eu/cs/?teamid=6370025046

5

Re: Jak zhubnout?

Zaprvé: Nechte si ty trapné pokusy o reklamu na jinde. ( Už ta hláška " pálím tuk a rostou svaly " je úplný nesmysl ).

Stačí pravidelně sportovat, když jsme na stránkách o běhání, co třeba běhat ? A trochu snížit celkový kalorický příjem, je to jednoduchá matematika kdy hubnete, pokud kalorický příjem je nižší, než výdej.

Miliony lidí kupují přípravky na hubnutí, koktejly, čaje, krabičky...a bojují s nadváhou celý život.

Další lidi pravidelně sportují, nepřejídají se a problémy s váhou nemají. Ukažte mi někoho, kdo naběhá 200 km měsíčně a má problémy s nadváhou. Zní to třeba jako hodně, ale je to 3/4 hodinky denně.

6

Re: Jak zhubnout?

Ahoj. Použil jsem Lipovon. Po dobu 45 dní jsem ztratil 8kg. Dobrý výsledek pro mě!