1

Téma: tréninkové plány

nemáte někdo odkaz na nějaké on-line internetové tréninkové plány na dlouhé tratě? Vím že něco existuje a je dělené podle délky a i aktuální výkonosti. Jenom To již nemůžu dohledat. Tak kdyby někdo věděl...

Batohy a tašky Nike nejenom na sportovní potřeby

2 Naposledy upravil: Claudia (28.11.2012 11:46)

Re: tréninkové plány

Nevím, jestli je to přesně co hledáš, ale já používám "My ASICS" http://my.asics.co.uk. Dá se tu vytvořit tréninkový plán na maraton a jiné závodní vzdálenosti. Nastavila jsem si věk, čeho jsem momentálně schopná, kam až se chci dostat (můžeš si dát i konkrétní datum), kolikrát v týdnu mohu běhat atd.  a podle těchto parametrů se tréninkový plán utvoří a přizpůsobí. Mě se podle něj běhá docela dobře. Krom toho se tam dá porovnávat výkonnost,  ukládat mapy...

3

preteq napsal:

nemáte někdo odkaz na nějaké on-line internetové tréninkové plány na dlouhé tratě? Vím že něco existuje a je dělené podle délky a i aktuální výkonosti. Jenom To již nemůžu dohledat. Tak kdyby někdo věděl...

Bezva věc je zde:

http://smartcoach.runnersworld.com/smar … w_plan.jsp

Ota

4

ahoj potřebovala bych poradit nebo spíš si vyslechnout pár názorů ohledně toho. V říjnu bych si ráda zaběhla půlmaraton, ale nevím jestli bych to zvládla. Jsem na tom tak, že v pohodě uběhnu 10 km za necelou hodinu, ale delší běhy jsem zatím nezkoušela. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli je to možné za tak krátký čas natrénovat. Běhám jak kdy, ale většinou třikrát týdně a střídám delší a kratší rychlejší běhy. Moc děkuju za jakýkoliv názor.

5

Ahoj, na toto má šikovnou funkci endomondo : tréninkové plány.
Člověk si zadá cíl (5 km - Maraton) a přímo podle již dosažených výsledků v běhu dojde k výpočtu individuálního plánu včetně určení reálnosti (pokud amatér zadá, že chce běžet za měsíc maraton rovnou ho to odkáže na nižší cíl, který je potřeba zvládnout).
Druhou bezesporu velkou výhodou je že se plány samy mění podle dosažených výsledků v naplánovaných bězích při tréninku.  Osobně vítám, že k velkému cíli to vede krásně po malých krůčkách a pokud člověk zvládá lépe tak se pak nepatlá s plány, které jej brzdí a naopak pokud je přechod příliš brzy, tak se omezí riziko přetažení se.

Pokud se již povede dosáhnout potřebného cíle, potom lze nechat vytvořit plán, který povede ke zvýšení rychlosti k určitému cíli (5km -> Maraton)

Bohužel aby to nebylo jen krásné, tak roční poplatek je 20$ a měsíční 2,66$.

Na jednu stranu koho zabije 400Kč za rok, na druhou stranu proč nemít o 400Kč lepší boty, oblečení nebo cokoliv jiného....A na stranu třetí stačí kouknout kolik stojí běžecký trenér a to endomondo zase není tak špatný big_smile

6

Náhled statistik, který enomondo umí smile

7

vypadá to hodně dobře smile

8

adka.k napsal:

vypadá to hodně dobře smile

Osobně i pro zábavu sleduji vliv hudby - ukazuje jaké songy hrály - na rychlost chůze nebo běhu