1

Téma: kotniky

Ahoj, zacala jsem behat nedavno, navic ted i trochu vic chodim (4 km do prace a 4 km z prace) a zacaly me docela dost bolet vnitrni kotniky. Patri to k tomu, ze beham? nebo beham spatne?

2

Re: kotniky

Zalezi kolik Vam je let, co jste v minulosti delala atd. je mozne ze pokud jste 10 let nebehala tak jste to proste prepiskla.. spatne se moc behat neda - kazdy beha podle sebe prirozene

3

Nemyslím si, že by to bylo tím, že špatně běháte. Myslím, že ani špatně běhat nejde, běháte tak, jak chcete, jak je to pro vás přirozené, takže tím to nebude. Asi spíše tím, že jste si asi dala dost do těla. Taky jsem tyto problémy měla, když jsem začínala. Koukněte se na http://www.ortezy24.cz/kotnik/2001-277-1, jistě tam najdete odpověď.

4

Tak koukam, co jsem to pred skoro 5 mesici napsala a ctu odpovedi. Asi mate pravdu oba, mozna jsem zacala hned na zacatek moc velky trate, kazdopadne ted uz se to tak o 80-90% zlepsilo, ozve se to vzdycky rano po nejaky delsi trati, ale da se to vydrzet. Jsem rada, ze mi to nezabranilo behat. Proste si na to ty svaly a slachy na noze potrebovaly zvyknout. Diky za odpovedi.