1

Téma: Značka běžecké obuvi

Jakou značku běžecké obuvi upřednostňujete? Já osobně Mizuno a Asics díky nejkvalitnějším a nejproslulejším tlumivým technologiím a také jsou vhodné pri širší chodidla. Nejraději mám Mizuno wave Rider a Asics gel Nimbus 9. Co vy?

2

Re: Značka běžecké obuvi

Neupřednostňuji žádnou. Protože jsem začátečník amatér,vůbec se v tom nevyznám. Boty jsem vybírala tak, že jsem si nechala ukázat několik běžeckých bot a z těch jsem pak vybírala, které se mi líbily vzhledově smile.  Až se ze mě stane běžec, co roztrhal první pár bot, určitě si od Vás zkušených nechám poradit, jakou  značku zvolit. smile

3

já jednoznačne Adidasky !!!Adidas  ZDAR :-))

4

Mizuno...

5

Upřednostňovat je u mě velmi silné slovo protože sem začátečník a ani nevím proč, ale vybral sem sem si Asics a to konkrétně GT2160, nevím zda sem vybral dobře to se teprve uvidí

6

Já jsem taky pro Ády, ale jiné jsem zatím nezkoušela, neběhám dlouho.

7

No já sice neběhám moc dlouho, ale používám boty Adidas a jsem docela spokojená, ale manžel na ně nadává, on nosí Nike.

Jaké boty na běhání nosíte? Určitě nějakou speciální obuv, že?

8

Ahoj, vyzkoušela jsem docela dost značek na běžeckou obuv,ale stejně jsme se vratila k Adidaskam. Jsou na běh nejvíc pohodlné.

Na http://www.airex.cz/ najdete veškeré pomůcky určené k tejpování.

9

Já preferuji Asicsy a Niky :-). Ostatní mě tolik nevydržely a většinou se ani ne po roce rozpadly.

Mám ráda pohodlné běhání a tak používám boty nike running. Nepohrdnu však ani elegancí v podobě batohů a tašek nike.

10

Už jsem to psal v předešlém vlákně, ale já jsem také pro Adidas. Nejlepší zkušenosti z hlediska pohodlí a především dlouhá výdrž bot (poslední mám již přes 4 roky).

Hlavní je, že vždy vím kam odnést svůj kompl na servis pc. Znáte minipivovary? Já už ano!

11

Zdravím,
poradit někomu značku bot je těžké. Každý máme jinou nohu, jiný došlap, váhu těla i techniku běhu. Koupit dobré boty pro své nohy je docela problém. V obchodě za 10 minut chozením a pobíháním stejně nic nezjistíme. Takže každý nákup nových bot je taková sázka do loterie. Já mám druhý pár bot Adidasek a byl jsem s nimi spokojen. Ale proč nevyzkoušet i jinou značku? Takže další nákup bude možná Mizuno nebo Asics, ale Adidas vydal také novinku BOOST. Tak nevím, tenhle rok asi ještě vydržím a jaké budou příští rok novinky, no uvidíme. V každém případě Vám přeji, abyste si vybrali tu správnou botu smile

12

No to je ze záčatku trošku oříšek, jak už je tady psáno, každému sedí něco jiného, každý má jinak tvarovanou nohu, jinou výšku a váhu. To člověk musí prostě odzkoušet co mu padne nejlépe. Co se mě týče, já upřednostňuji boty   http://www.newbalancestore.cz/  V partě je máme všichni a nikdo si neztěžoval na nic :-)

13

Taky preferuji Adidas, ale Mizuna nejsou také špatné.

14

Testoval jsem boty o Nike i Adidas a musím říct, že mi líp sedí Nike. Adidasy jsem celkem těsné když máte širší nohu u NIků to bylo v pohodě. Teď jsem ještě zvědavý na ty nové Nike Flyknit co jsou venku.