1

Téma: Nápady na vylepšení serveru Běháme.cz

Máte nějaké tipy nebo návrhy na vylepšení tohoto webu?

2

Re: Nápady na vylepšení serveru Běháme.cz

Zatím mě nic nenapadá, co vylepšit. Ale musím pochválit, že web je moc pěkně udělaný, jen tak dál :-)

3

Jsem ráda za otevření diskuse, jsem však zřejmě nejen začátečník v běhání, ale i v používání netu, neboť nevím, jak začít diskutovat v začátečnících, nějak mi tam nejde vložit příspěvek.

4

Zkoušela jsem to a šlo by mi to. A určitě jsi přihlášena? Protože pak nevím, čím by to mohlo být..

5

Amina
Dobrý den, kdybych to viděl poprvé, tak bych si toho asi taky nevsim. proto asi zvětším písmo, v té oblasti.
Když chcete založit nové téma (a jste přihlášená), klikněte na libovolnou kategorii (třeba Začátečníci) a vpravo nahoře, pod odkazem Zpět na Běháme.cz je Založit nové téma. Pak by to mělo být v pohodě.

6

Jéé, tak to vidím, já myslela, že bych zakládala "nové téma", které zde ještě není.

7

Super, zítra jdu běhat=) A tahle stránka mě ješt víc namotivovala=)

8

Snad mě jen napadlo k fóru - co založit fórum o bolestech, zranění apod. Nebo kam bych to měla psát .-))

9

jj, to je dobrá věc

10

Docela bych uvítal sekci kde je možné najít dle místa bydliště sparingpartnera na běh.Nevím,jelikož jsem zde nový zda tu takový topic je..

11

Zdravím všechny. Web je super a diskuzi bych obohatil o nějaký bazárek, kde by se dalo nabídnout nebo poptat nějaké to zboží.

Kája