1

Téma: Ráno či Večer

Ahoj,

chtěl bych se zeptat, na váš názor. Jak velký je rozdíl v tom zda chodím běhat ráno či večer?
Má to nějaký vliv na "spalování"? :-)

2

Re: Ráno či Večer

Ahoj,

myslim si, že nejúčinější je to určitě ráno, jenže ne každý na to bohužel má čas, já jsem si teď koupila trenažer, jelikžo se ven dokopávám čim dál míň, musim říct, že je to pecková věc, strávim na něm i dvě hodiny :-D ale čistýho běhání zatim jen necelou hodinu, je to jiné jak venku, samozřejmě se řiká, že jednodušší, ale chvilku to asi trvá, než se tělo přizpůsobí. Každopádně každej pohyb se počítá a já opravdu běhám až když se vrátim z práce, prostě po ránu se nezvednu, ale pokud na to máš čas, tak o to je to lepší, po ránu tělo rychleji spaluje je nastartovaný a pokud máš problém s váhou a chtěl bys rychleji zhubnout, tak si dej po tom co vstaneš l-carnitin, te´d jsem na aukru našla že se dělají dokonce až 100 000 což je super, čim je silnější, tim je kvalitnější, ale pokud mohu poradit, nekupuj si po 66.666,

3

Cau Market,
proc si myslis, ze je to rano nejucinnejsi?
Me by to taky docela zajimalo..
Ze by nastartovanim metabolismu?
Je to jen tvuj dojem anebo to mas nejak podlozeno?
Dik za info.
Ciao, Rod

4

Tak třeba pro mě je to ráno účinější, protože se rychleji probudím a celým den jsem mnohem aktivnější. Když si ráno nezaběhám, tak se doopravdy probouzím až kolem 10 hodiny. To je můj dojem, ale pokud nejste takoví spáči, jako já, tak to můžete mít jinak smile

Tejpovací páska mi pokaždé pomůže u bolesti kloubů či svalů.

5

Je to i logické, potřebuješ nastartovat metabolizmus co nejdřív. Na co ho budeš nastartovávat večer, když pak půjdeš spát? smile

Kavitace nebo kryolipolýza Vám pomůže tak jako mně.

6

Já začínal chodit ráno, přeci jen nastartovalo to metabolismus, probudilo mě to a měl jsem to v začátcích ten den zasebou... nicméně pak jsem to zkoušel i nějaký čas kolem poledne a i večer. Přijde mi, že to vyjde skoro na stejno, teda pokud si odmyslím některé faktory jako je večerní běh po únavném dni, nebo polední žár přes letní měsíce. Nejideálnější je ale navečer a ráno.