1

Téma: Používáte gely na bolest?

Dobrý den, používáte někdo gely na bolest? Jaké? Já jsem našla stránku http://www.biofreeze.cz, neznáte ji někdo? Nakupujete tam?

2

Re: Používáte gely na bolest?

Dobrý den Karolíno, občas používám při automasáži masážní emulzi EMSPOMA. Tato je k prodeji v lékárnách i v drogeriích. Emspoma je v různých provedení, základní, modrá-chladivá, červená-hřejivá, zelená-proti únavě a místní bolestivosti. Také je dobrý koňský gel, nebo mast. Podobné výrobky jsou i od firmy ALPA. Občas to pomáhá, když se něco namůže více, než je zdrávo. Většina svalových potíží přejde sama, snížením intenzity běhu, nebo den dva relaxovat - plavání, sauna, vířivé koupele apod. Já mám dobré zkušenosti s automasáží a se zmíněnou EMSPOMOU-Z, také s koňským gelem, obojí je cenově dostupné.

3

Já na zahnání bolesti a únavy používám osvědčenou francovku (Alpa) smile dneska se už prodává i ve formě gelu a je to osvědčená kvalita. Zrovna letos mají tuším 100 od první výroby.

4

Ahoj, já mám s gely na bolest velice dobrou zkušenost. Dříve jsem zkoušela Ibalgin gel, ale teď teda používám Biofreeze, prodávají ho kousek od mého domu, tak to mám po ruce. Jinak koňská mast je taky dobrá, ale tyhle chladivé gely mi vyhovují víc. Je  pravda že teď na zimu, to až tak příjemné není, to by chtělo spíš nějakou hřejivou mast smile

5

já používám gely zřídka, jen po sport.aktivitě při regeneraci. Masti příčinu bolestí způsobených během neodstraní, ale uleví.

6

Používám koňskou mast, jestli to odstraní bolest to nevím, ale rozhodně to pomůže ztuhnuté svalstvo uvolnit. A tím pádem i urychluje regeneraci.